Sametkangast külgkardinad

Tekstiilkardin

Tekstiilist päeva- ja külgkardinad on kõige klassikalisem aknakatete lahendus, kuid samas kõige suuremate võimalustega sobitumaks just sinu koju või kontorisse.

Lai kangaste valik vastab just sinu nõudmistele, et kardin saaks olla praktiline ja ilus üheaegselt.

Vastavalt kanga valikule pakub tekstiilkardin hubasust, pimendust, privaatsust ning sobitub iga akna kuju ja toa sisekujundusega.

Erinevatele ühiskondlikele ruumidele pakume ka tulekindlaid, helisummutavaid, antibakteriaalseid ja muudele eritingimustele vastavaid kangaid.


Kardinasiinid 

Selleks, et tekstiilkardinad saaksid ideaalselt paigaldatud, on meie valikus väga erinevaid kardinasiine.

Kardinasiine saab paigaldada nii lakke kui ka seinale, samuti lakke uputatud variandina.

Kardinasiinide värvi-, viimistluse- ja disainivalik on väga lai, et sobituda ideaalselt sinu valitud kardina- ja kodustiili ja eripäradega. Kardinasiin võib välja näha ka kui klassikaline kardinapuu, millele saab valida erinevaid otsanuppe ja kandureid, kuid säilitab siinile omase liugurite lihtsa liikuvuse, et kardin ei takerduks. Samuti jääb ära metallrõngaste kolin kardina liigutamise ajal.

Meie valikus on ka mootoriga lahendus, mis ei nõua toite olemasolu, vaid on varustatud pika kestvusega akuga ja sa ei pea igapäevase kasutamise juures akut laadima rohkem kui 1-2 korda aastas. Tänu millele, saad nautida mugavust, mida pakuvad erinevad smart home lahendused, sest nüüd liituvad sinu smart home süsteemiga ka sinu kardinad!Paljusid meie valiku kardinasiine saame ka painutada vastavalt ruumi vajadusele. See võimaldab meil paigaldada kardinad kaldlagedele ja kumeratele seintele.


Paljud meie valiku kangad on valmistatud osaliselt või suures osas taaskasutatavatest või ümbertöödeldud materjalidest.