Rulood

Klassikaline ruloo on väga laialt levinud aknakate oma minimalistlikkuse ja väga praktilise olemuse tõttu.

Pakume väga laia rulookardinate kangavalikut, kus on nii varjavaid kui ka päris pimendavaid rulookangaid.

Rulookangaste valikus on ka palju mustrilisi ja piltidega kangaid, näiteks laste tubadesse päris lasteteemaliste piltidega kangad. Samuti on erinevad lahendused ja värvid ruloo mehhanismidele.

Kõik kettjuhitavad rulood on varustatud turvaliste „child safety“ süsteemidega, et kardin ei oleks kuidagi ohtlik lastele ega lemmikloomadele. Tänu oma suurele mehhanismide valikule saame rulookardinad teha ühes tükis väga suure mõõtmelisi ning ka mootoriga lahendusena.

Rulookardinat paigaldame ka integreerituna akna külge, kus kardin on kasseti sees ja kangas jookseb liistude taga. Kassettruloo on väga tõhus magamistubades, et tagada võimalikult pime ja soodne keskkond magamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Putukavõrgud

Putukavõrgud on meie kliimas suvel asendamatud. Pakume putukavõrke kõikidele sinu akendele ja ustele. Putukavõrgud on väga lihtsasti hooldatavad ja ilmastikukindlad.

Akendele pakume stabiilsel raamil putukavõrke kui ka ruloo- ja voldiksüsteemina. 

Ustele on kõige mugavamad voldiksüsteemina putukavõrk ja hingedel uksena.

Putukavõrgud on tugevatel alumiiniumraamidel, mille toonid sobituvad sinu akna toonidega, et võrk jääks sinu maja fassaadil võimalikult nähtamatuks.  

Ribakardinad

Meie valikust leiad 16-50mm laia ribaga alumiiniumribakardinaid, mis on sobilikud ka niisketesse ruumidesse.

Alumiiniumribakardin saab samuti olla integreeritud ukse või akna külge. Kardin kinnitatakse külgedelt trossidega, mis hoiab kardina akna vastas ka tuulutus asendis olles. Kardinate juhtimissüsteem on laste ja lemmikloomade turvalisuse huvides varustatud „child safety“ kinnitustega. 

Meie valikus on ka bambusribakardinaid 25-50mm laiadest ribadest. Bambus on looduslik materjal ning oma kerguselt ei muuda ta kardinat raskeks ja kohmakalt käsitletavaks nagu puitribakardinad. Bambus ribakardin sobib väga paljudesse ruumidesse ning on kindlasti pilkupüüdev.

Sinu rõõmuks, on valikus palju erinevaid toone ning kardinat on võimalik tellida ka motoriseeritud lahendusena. 

Voldikkardinad

Voldikkardin on laia kanga valikuga kardin, mis on kõige minimalistlikum aknakate.

Voldikkardinat saab paigaldada aknaliistule, mis tähendab, et kardin ei pea olema suurem kui on akna/ukse klaasi pind. Samuti on ta väga eelistatud kardin esimese korruse akendel, kuna kardin avaneb nii ülevalt-alla kui ka alt-üles. Alt- üles avanemise funktsioon tagab privaatsuse, kuid võimaldab jätta ülemise osa aknast katmata, et lasta tuppa piisavalt palju valgust.

Meie valikust leiad ka kangaid, mis sobivad väga hästi ka lausa dušširuumi ja muudesse niisketesse ruumidesse. Need kangad on eraldi töödeldu vetthülgavaks, nii ei pea kartma hallituse teket.

Kangaid on ühevärvilis kui ka mustriga. Lisaks leiad meie tootevalikust kärgkanga.

Kärgkanga eelis on, et kardinat läbivad nöörid on peidetud. See takistab valguse pääsu läbi nööriaukude tuppa. Tänu sellele lahendusele on voldikkardin pimendava kärgkangaga ka väga eelistatud magamistoakardin.

Voldikkardinaid on võimalik tellida ka mootoriga, mis teeb kardina kasutamise eriti mugavaks.

Allusion kardin

Allusion kardin on nö hübriidkardin, kus ühel siinil on nii päeva-kui ka külgkardina funktsiooniga kangas. Kardin on nöör/kett juhitav.

Allusion kardina erinevuseks ja eeliseks teiste kardinate ees on võimalus kardinast nö läbi kõndida. Kardin koosneb ribadest, mis silmale kuidagi nähtavad ei ole, vaid eemalt vaadates jääb mulje, et tegu on justkui ühes tükis kardinaga.

Seda tüüpi kardin on väga eelistatud terrassiuste ees just tänu sellele, et uksest liikumiseks ei ole vajadust kardinat eest tõmmata.

Samuti on tema hooldus imelihtne. Allusion kardinat on võimalik tellida ka mootoriga, mis võimaldab kardinat hõlpsalt juhtida puldist või seinalüliti kaudu.

Rulookardinaid paigaldame ka integreerituna akna külge, kus kardin on kasseti sees ja kangas jookseb liistude taga. Tänu sellele, on kassettruloo väga tõhus magamistubades, et tagada võimalikult pime ja soodne keskkond magamiseks.
Kardinaid on võimalik tellida ka mootoriseeritud mehhanismiga, mis teeb kardinate kasutamise eriti mugavaks. Aku vajab laadimist vaid
1-2 korda aastas.
Allusion kardin sobib ka imehästi ruumieraldajaks, mitte ainult aknakatteks.
Valikus on ka tulekindlad kangad, mis võimaldavad kardinat kasutada ka erinõuetega ühiskondlikes ruumides.